wtorek, 29 września 2015

Zaginął pisarz!

Ogólnie zaginął na miesiąc, ale wrócił. W końcu postanowił zajrzeć na bloga, kończąc zaczęte opowiadanie. Jednak muszę ostrzec, od dłuższego czasu, trzymają się mnie również klimaty SF, głównie za sprawką Star Wars: The Old Republic, i mojego Inkwizytora Sith'ów.

Jak to miło słuchać od znajomych opinii na swój temat.
- Hej, jaka postać z The Old Republic do mnie pasuje?
- Inkwizytor.
Chyba niektórzy nie mają ze mną miło xD

Biorę się za kontynuowanie miesięcznej przerwy xD

/Lekki Pisarz All

4 komentarze:

 1. Twoje opowiadanie zostało zanalizowane na http://niezatapialna-armada.blogspot.com/2015/10/299-z-kamera-wsrod-zwierzat-czyli-basn.html Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że się nie załamiesz tą analizą. Możesz bardzo skorzystać na wskazówkach jakich ci udzielono. Co prawda dodatkowym ciężarem jest to, że pewne osoby mogą cię obserwować i sprawdzać, czy się poprawiłeś. Wiadomo, że nie od razu wszystko będzie idealnie. Ale nie musi być. Wiele zależy od szczęścia. Czasem od tego, czy chce się trafić do prostych ludzi. "50 twarzy Greya" jest wielkim hitem, a moim zdaniem twoje opowiadanie jest lepsze. Analizatorki brały się też za Andrzeja Ziemiańskiego, za Małgorzatę Musierowicz (zresztą całkiem słusznie, bo jej poziom spada i spada). To nie jest tak, że zawsze analizowane jest kompletne dno. Możesz zacząć pisać pod innym pseudonimem. Wtedy nikt nie będzie porównywał. Ale nie musisz uciekać, bo nie jest tragicznie.

  Pozdrawiam
  Akk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta analiza jest świetna, uwielbiam ją :D

   Po prostu szkoła mi zabrania jakoś udzielać się na blogu, staram się pisać ale idzie to wolno poprzez właśnie tą szkołę xD

   I nie uciekam :D
   Jestem cały czas dostępny, odpowiadam na każdy komentarz a nawet na GG jestem prawie cały czas. Po prostu na pisanie nie mogę znaleźć chwilki xD

   Pozdrawiam
   All xD

   Usuń
  2. Prawidłowe podejście z dystansem!
   Brawo!
   Lubię Cię. Odwołuję płatnego mordercę.
   Valar Dohaeris! (ale ANALIZA przewyborna)

   Pliszka

   Usuń